Furnizarea unor servicii de calitate pe piața de birouri înseamnă mai mult decât să schimbi spațiul în care funcționezi. Într-o piață din ce în ce mai exigentă, vă oferim suport și consultanță care să vă ajute să aveți o afacere cât mai eficientă, dar și să vă creșteți valoarea investiției. Suntem cea mai experimentată echipă de consultanți de pe piața de birouri din România, cu o experiență cumulată de peste 40 de ani și cu un track record remarcabil. Cu toții ne străduim să oferim cele mai bune sfaturi și cele mai bune soluții pentru satisfacerea nevoile individuale ale clienților și pentru atingerea obiectivele acestora.

Marius Scuta

Head of Office Agency & Tenant Representation

JLL (NYSE: JLL) este o firmă specializată în servicii profesionale și de management al investițiilor în domeniul imobiliar oferite clienţilor care doresc să obțină valoare adăugată prin deţinerea, închirierea sau investițiile în proprietăți imobiliare.

Cu venituri anuale globale de 7,9 miliarde dolari SUA, JLL activează în 80 de țări și are o rețea de 83.500 de angajați în întreaga lume. Compania oferă, în numele clienților săi, servicii de management pentru un portofoliu de aproximativ 495 milioane metri pătrați și a finalizat tranzacții de vânzare și finanțare cu un volum total de aproximativ 170 miliarde de dolari SUA.

Divizia de management al investiţiilor- LaSalle Investment Management-administrează active imobiliare de 59 miliarde dolari SUA.

Echipa noastră

Marius Scuta

Marius Scuta

Head of Office Department & Tenant Representation
National Director

marius.scuta@eu.jll.com

Maria Florea

Maria Florea

Head of Office Agency

maria.florea@eu.jll.com

Viorel Opait

Viorel Opait

Business Development Director

viorel.opait@eu.jll.com

Claudia Cetatoiu

Claudia Cetatoiu

Senior Consultant Tenant Representation

claudia.cetatoiu@eu.jll.com

Alesandra Bratan

Alesandra Bratan

Consultant Tenant Representation

alesandra.bratan@eu.jll.com

Madalina Marinescu

Madalina Marinescu

Consultant Office Department

madalina.marinescu@eu.jll.com

Irina Lache

Irina Lache

Assistant Office Department

irina.lache@eu.jll.com

Mariana Stamate

Mariana Stamate

Head of Property Management

mariana.stamate@eu.jll.com

Cezar Florea

Cezar Florea

Head of Project & Development Services
Associate Director

cezar.florea@eu.jll.com

Formular de contact

Completati formularul

*
*
*
*